בחודשים האחרונים, מאז שאתר האינטרנט שלי עלה לאוויר, הצפתם אותי בתגובות חמות ומרגשות (תודה!). היו שהחמיאו על הפרוייקטים המצולמים, היו שהתלהבו מהעיצוב או הכתיבה באתר, היו ששאלו היכן ניתן להשיג פריט כזה או אחר, וגם היו כמה ששאלו אותי- מה זה בעצם אמנית בתים? טוב ששאלתם!

כשהייתי ילדה, תמיד אמרו עלי: "לאורית יש ידי זהב" אהבתי לחוש ולבדוק את חומרי היצירה ולחשוב איזה פסל או עבודה אצור הפעם. למדתי את השחרור והכיף בעשייה אמנותית. כשבגרתי, העיסוק בטכניקות ובחומרים שונים כמו קרמיקה (חימר), מוזאיקה עץ ומתכת, היה המשך טבעי לכך.

אל העיסוק במוזאיקה הגעתי דווקא במקרה- כשחפצים שאהבתי התקלקלו או נשברו, ואני חיפשתי דרך להשאיר אותם איתי וליהנות מהצבעוניות, הייחודיות והטקסטורות השונות שלהם. מהקושי בפרידה, נולדה אהבה גדולה.

הרומן שלי עם המתכת הוא סיפור ארוך ומרגש, ואגלה לכם סוד- אני כבר עובדת על סדרה חדשה של מוצרים תחת שמי, ומתרגשת מאוד!

עם השנים התמחיתי בעיצוב בתים ובהלבשתם, ולמדתי את המינון המדוייק של מענה על הצורך הפרקטי בתכנון הבית, בשילוב יכולותי האומנותיות, חשיבה יצירתית ושימוש בחפצים יומיומיים באופן מקורי.

אז מי אני? גם, גם, גם, וגם… מעצבת פנים, מלבישת בתים, אספנית, אמנית ויוצרת בחומרים שונים, מעצבת מוצרים או בקיצור- אמנית בתים.

בתמונות המצורפות: שמחה להכיר לכם יותר מקרוב קצת מעבודותי.

שלכם, אורית