האהבה לעיצוב מלווה אותי מילדות. כילדה קטנה, אני זוכרת את עצמי לא רק מטפלת בבובות, מסרקת ומאכילה אותן, אלא גם יוצרת עבורן חללים מעוצבים- שולחן ערוך ומסודר לארוחה חגיגית, חדרי שינה ואירוח, וכמובן, אין אפשר בלי אולם נשפים פרטי?.

ככל שבגרתי, אהבתי לעיצוב התפתחה והשתכללה. במשך שנים של לימודים וניסיון מעשי כמעצבת, העולם כולו שימש כבית הבובות הפרטי שלי.

כשביתי הקטנה החלה לשחק בבובות, נדהמתי לגלות עד כמה היא מבטאת במשחקה נטיות עיצוביות מובהקות, ומתמקדת בארגון ועיצוב החלל עבור בובותיה ברות המזל. קפצתי בשמחה על ההזדמנות, ויצאנו יחד למסע בארץ הדמיון.

החלטנו לרכוש עבורה בית בובות מעץ, והוספנו אבזור פנים סטנדרטי הכולל ריהוט וכלים. אך כיאה למעצבת קטנה, שסופגת תרבות עיצובית בחיי היום יום בבית, החל הבית להתפתח ולקבל סגנון עיצובי ייחודי, תחת שרביטה של המעצבת הקטנה. כל אביזר מתאים שאיתרה בבית או מחוצה לו, כל פריט ריהוט מיניאטורי או פיסת טקסטיל שהתאימה לשמש כשמיכה או כמפה- אותרו והפכו לחלק מהבית הקטן והמקסים. פרטי ריהוט מודרניים מיניאטוריים, הפכו את הפנינה הקטנה למלון בוטיק מבוקש לכל בובות האיזור.

אין לי ספק, כי נטיות עיצוביות מולדות ניתן לפתח ולחזק מגיל צעיר, בדיוק כפי שניתן לפתח כשרונות אומנותיים אחרים (נגינה, ציור, ריקוד או משחק).

אני מאמינה, שחינוך לחיים בסביבה מעוצבת, הוא חינוך לדמיון, לאיזון ולהרחבת אופקים, לראייה רחבה וכוללת ולתשומת לב לפרטים הקטנים.

כל מה שצריך כדי להתחיל הוא בית בובות, הרבה דמיון ושמחה בלב…

בהצלחה!

שלכם, אורית