הגוזלים שלי עזבו את הקן

אנחנו שחווים הורות למתבגרים ולצעירים בשנות העשרים, ואפילו שנות השלושים לחייהם- כבר יודעים וחווים את התוצאה של יוקר המחייה, הקורונה ותהליכים חברתיים וכלכליים שונים-
גיל הפריחה מהקן של צעירים רבים מתאחר, ורבים מהם נשארים לגור בבית בתקופת הלימודים ואף בזמן שהם עושים צעדים ראשונים של פיתוח קריירה, זוגיות והקמת משפחה.
לצד הכיף וההנאה בנתינה ובעזרה לילדים להתחיל במסע לעצמאות עם הכלים והבסיס הטובים ביותר, וההנאה מהביחד, ישנה כמובן הסוגיה המרכזית, של הצורך בפרטיות של כל אחד מהצדדים במשוואה- ההורים והילדים הבוגרים.

לפניכם פרוייקט מתוק של משפחה עם נערה מתבגרת, שבגיל 17 זכתה בסוויטה מהחלומות, שהתגשמו דווקא על אדמת חניית הבית, שנסגרה ועוצבה מתוך מחשבה על כל צרכיה בעשור הקרוב. מראש נבחר עיצוב קלאסי ונייטרלי, שיאפשר השתנות החדר יחד עם התפתחות מסלול חייה והשינויים בטעמה האישי. בסוויטה זו תוכל להתגורר ולהנות מפרטיות מקסימלית- ובעתיד יוכל החדר לשמש גם כחדר לינה לאחים הצעירים ולאורחים.

הסוויטה כוללת סלון, מטבחון, חדר שינה וחדר רחצה מרווח. נבחרה צבעוניות אפרפרה ירוקה, עם מטבח ופרטי נגרות שחורים, ריצוף "פיש-בון", והכל בסגנון מינימליסטי, על פי טעמה.

חדר מסוג זה יכול בעתיד לשמש גם כקליניקה ביתית, משרד או יחידת דיור להשכרה.

שלכם,

אורית

צלמת- סיגל בר אל