בעולם מושלם, היה לי בית עם 3,000 חדרים לפחות: חדר נשפים, חדר אוספים, מטבח רק לקינוחים, חדר לבגדים שקניתי ועוד לא לבשתי, חדר לצעצועים של הילדים, חדר קולנוע… הבנתם את הרעיון.

והאמינו לי, אני פוגשת הרבה לקוחות, והבעיה אינה ייחודית לי. לא משנה כמה גדול ומרווח יהיה הבית שלנו, תמיד נדמה שחסר לנו מקום.

אז החלטתי לחשוב באופן יצירתי, ומצאתי פתרון לעניין הזה. פתרון קל, פשוט, ואפילו לא יקר: מסך!

ממש כמו בהצגה, שבה המסך מגלה ומסתיר את התפאורה המתאימה במערכה הנכונה, גם בעיצוב הבית מסך/ וילון, הוא פתרון מצויין שמאפשר להשתמש בחלל באופן דינאמי בהתאם ל"סצינה", ולכסות מדפים פשוטים ופונקציונאלים, תוך יצירת אווירה חמה וביתית.

כיסוי אלמנטים רצויים במסך, מאפשר ניצול החלל באופן מקסימלי, כאשר חדר אחד בבית נועד למספר שימושים של בני בית שונים, לדוגמא- חדר משחקים לקטנים שהוא גם חדר טלוויזיה ואירוח לבני הנוער. כך, כאשר בני הגיל הצעיר ישהו בחדר הוילון יהיה פתוח והצעצועים והמשחקים יהיו גלויים, וכשהוילון סגור האווירה בחדר תשתנה ותהפוך בוגרת יותר, ותאפשר לגדולים לעסוק בענייניהם בשקט ובלי הסחות דעת.

השימוש במסך/ וילון מצויין כמובן גם להוזלת עלויות, ומאפשר לבחור ביחידות מידוף זולות מהרשתות המוכרות, על פני תכנון והזמנה של ארונות בנגרות פרטית, אשר ניתן לוותר עליה באיזורים מסוימים בבית כדי לחסוך בתקציב. ניתן להשתמש במסך וילון במגוון רב של חללים, החל מחדרי שינה ועד קליניקות ומשרדים, כיד הדמיון הטובה עליכם.

בהצלחה!

שלכם, אורית

צלם- אריה המר

וילון- ויקטוריה בוטיק וילונות