אתם כבר מכירים אותי. לא משנה מאין אני באה, איפה אני נמצאת או לאן אני הולכת, אני מחפשת דברים יפים, חפצים מעניינים, נגיעות של צבע, שבבי אומנות וסיפורים אישיים. כולם עבורי דלק ליצירה. אני מכניסה את הכל ללב, ומערבבת. וקשה, קשה לי להיפרד.

 אלה השבילים שהובילו אותי אל המוזאיקה, שהיא למעשה אמנות יצירת הדבר החדש משברי הדברים הישנים, מהסיפורים, מהצבעים, מהאהבות ומהרגעים. לא רק מוזאיקה של שברי חרס, זכוכיות ואבנים. אני מתמחה גם במוזאיקה של חפצים.

הסטודיו שלי מלא בכל אותם אוצרות, פסלים שנשברו, בדים נדירים שמצאתי בחנות צדדית בשוק אירופאי, חרוזים, כפתורים, סרטים, לבבות, פפיונים, מציאות, שרשראות ותכשיטים ישנים.  

כל חפץ שמוצא את מקומו באחת המגירות, הוא עבורי כמו גרעין שאני טומנת באדמה, ומשקה במחשבות. אני יודעת, שכל חפץ יכול לנבוט, ולהפוך ליצירת אמנות חדשה, מקורית ומעניינת.

היום, אני שמחה לפתוח בפניכם צוהר אל הסטודיו שלי, ולתת לכם הצצה אל סדרת בובות התאורה החדשה שאני יוצרת בימים אלו, על פי רעיון מקורי ובעיצוב שלי.

בובות התאורה מעוצבת בעבודת מוזאיקה מדוקדקת של חפצים, שיצרתי במשך שעות רבות ובאהבה אינסופית.

הראשונה בסדרה, ובמיוחד לוולנטייז, היא sherman’s in love.בובות נוספות נמצאות בעבודה. אף בובה אינה דומה לאחרת, כל אחת מעוצבת באופן מוקפד וייחודי. בובת התאורה היא פריט אידיאלי לשילוב בחללים מעוצבים, מלונות בוטיק, מסעדות ובתים פרטיים, ניתן גם לבצע בהזמנה מראש.

 

אור ואהבה!

שלכם, אורית

 

קרדיטים:
ראש הבובה עשוי מפורצלן בהזמנה מיוחדת על ידי אמנית התאורה- רונית מינסטר מוגל
צלם- אריה המר
מסגר- אשר ביטון