מכירים את התחושה המביכה- מצחיקה, כשמדפדפים באלבומים מתקופות רחוקות, ונתקלים בזוג משקפי שמש שלא ברור למה ומדוע הרגשנו כל כך מגניבים איתם או בחולצה עם צבע או גזרה שקשה להאמין שבחרנו מתוך רצון חופשי?
זה כוחה של אופנה- היא מתחדשת, משתנה, מה שהיה נכון לפני עשר שנים כבר הפך מזמן ללא רלוונטי.
כמו בכל תחום, גם בעולם עיצוב הבית ישנם שינויים אינסופיים.
אז מה? בכל כמה שנים לעצב הכל מחדש? ממש לא! כמו בכל סוג של אופנה, המכלול מורכב תמיד מתמהיל של פריטים קלאסיים, על זמניים, שילוו אותנו למשך שנים ארוכות, בשילוב טרנדים עכשוויים ומתחלפים, שנרענן לעיתים קרובות.
 
אני כאן כדי להגיד- אפשר להתחדש ולהשתנות, להשאר עדכניים ואופנתיים בעיצוב הבית, כל הזמן. וזה לא מחייב השקעה יוצאת דופן בשיפוץ, הריסת קירות או החלפת קרמיקה. לפעמים אלו החלטות עיצוביות קטנות, שעושות הבדל ענק.
ולראייה, אני שמחה להציג בפניכם את הבית הפרטי שלי, שכיכב במגזין בניין ודיור בשנת 2004, ולאחרונה, 12 שנים אחרי, התפרסם שוב.

אז מה קרה ב-12 שנה? אם תדפדפו בתמונות, תראו שינוי עצום! אבל למעשה, אם תסתכלו היטב- המטבח נשאר אותו מטבח, המדפים הלבנים הם אותם מדפים. את נישות הגבס שהתיישנו מעט, לא פרקתי, אלא הפכתי למדפי ויטרינה במראה מעודן ויצרתי תצוגה עדכנית. השטיחים, הטקסטיל, הכריות, החפצים, השתנו מאוד, והשפיעו על מראה הבית. כי כשהבסיס טוב, תמיד אפשר לשנות, להחליף ולשדרג!

קריאה נעימה
שלכם, אורית