בכל פרוייקט שאני מעצבת, נוצר מפגש מיוחד של סגנונות. כל לקוח מביא איתו עולם סגנוני משלו הכולל גם צרכים, הרגלים והעדפות, ואני מביאה הרבה הקשבה, את הידע, הנסיון והנגיעה הסגנונית שלי. לכן, התוצאה היא תמיד ייחודית, ועוד יותר מרגשת כשמדובר בלקוחות עם סגנון ייחודי וטעם משובח משלהם.

כזה הוא ביתה של דורית, אישה עם אהבה אמיתית לוינטאג', קרמיקאית מוכשרת עם חיבור למסורת המשפחתית ועם הכשרון לחפש ולמצוא אוצרות אמיתיים אפילו ברחוב.

הרבה חפצים כבר היו בנמצא: עבודות קרמיקה וכלי אמייל בשפע, תמונות, מסגרות ישנות, רקמות יפהיפיות שעברו מאם לבת, אך מתוכם הייתה בחירה לא פשוטה, מה וכיצד להציג כל דבר, ועל מה לוותר.

לחשוב אחרת על חפצים

אחת מהאהבות הגדולות שאני מביאה איתי מעולם האמנות אל הפרוייקטים שבעיצובי, היא חשיבה אחרת על חפצים יומיומיים, והיכולת להפוך אותם לדבר חדש. ההברקה המדליקה ביותר שנולדה מחפצי הבית, היא שולחנות הסלון המיוחדים, שעוצבו על ידי והורכבו כולם מקערות האמייל מהאוסף הפרטי של דורית.

צבעוניות פרועה והרמונית

להעשרת צבעוניות הבית בחרנו יחד שטיח, בדים, ריפודים ווילונות, מהם נתפרו גם כריות וריפודים שהשתלבו בצבעוניות השקטה שברקע, ויצרו מכלול נועז, אך מאוזן ומעניין