לפני כחצי שנה פנה אלי זוג מקסים, שסיים תהליך של בנייה ועיצוב בית רחב ידיים. הבית החדש עוצב לשביעות רצונם, והתמלא בשמחה ובאנרגיות נעימות, אך דווקא חדרי השינה של שלוש בנותיהם המיוחדות, נותרו לא מטופלים, מרוהטים באופן בסיסי ובלתי מזמינים.  מרכז תהליך העיצוב היה בהפיכת כל אחד מהחדרים מ"אוסף של פריטים" חסרי משמעות, למכלול משמעותי, מזמין ונעים, המשקף כל אחת מהבנות. לא מעט חפצים שכבר היו בבית, קבלו משמעות חדשה עם שיבוצם מחדש בחדרים. כל הטקסטיל, הכריות והמצעים עוצבו על ידי ונתפרו במיוחד. כפי שמשתקף בתוצאה, התהליך היה מהנה ופורה, וכלל הרבה הפתעות, שופינג, צבעים, ואקססוריז- עם דגש על דמיון והגשמת חלומות, בקיצור- מסיבת בנות אמיתית!

החדר של גלי (14)

. אהבתה של גלי הצעירה לים הכתיבה את הקונספט העיצובי. את שידת האיקאה האדומה והמוכרת שהייתה בחדר, שידרגתי באמצעות שילוב מגירות במראה "עץ שנסחף אל החוף" עם כיתוב עליז, בהזמנה מיוחדת. פוף וטקסטיל בדוגמת ג'ינס, בהזמנה מיוחדת, הפכו את האווירה בחדר לקלילה והכניסו את צבעי הים. בלוח מגנטים גדול שעיצבתי במיוחד, שולבו כוכבים וצדפים אמיתיים. שולחן עבודה עתיק שנמצא במחסן המשפחתי, מצא את מקומו בחדר והוסיף אווירת וינטג'.

החדר של רוני (18)

לרוני היה חשוב שהקשר המיוחד עם חברותיה יתבטא בעיצוב החדר, ובקשתה המיוחדת הייתה קיר עם תמונות ממוסגרות. אהבתה לצבעים ורוד, שחור ולבן, הייתה לאחד הקווים המנחים בעיצוב החדר. לרוני יש לא מעט תעוזה, והיא לא מפחדת משימוש בצבע, או מחשיבה אחרת על חפצים- כמו שני ספסלי עץ , שמצאו את דרכם מהגינה אל תוך חדרה, או כורסא צבעונית שהכתיבה את אופיו.

החדר של אופרי (20)

האחות הבכורה במשפחה היא כבר חיילת, ובהתאם לכך העדיפה חדר מזמין ועוטף, בצבעוניות שקטה, שיאפשר לה לנוח ולהתפנק בחופשות הקצרות מהצבא, וגם לארח חברים. לכן החדר עוצב בצבעוניות מונוכרומאטית בגווני טורקיז ואפור, ונוספה בו פינת אירוח. בהתאם לאופיו הבוגר יותר של החדר, לאופרי תכננתי שידה, אליה הוספתי סלסלאות מעוצבות וידיות עור.

קרדיטים:

צלם- אריה המר

בית מלאכה לאמנות ישראלית – פוף, מגירות עץ

סנדרה גל- ציורים

רונית מינסטר מוגל- גופי תאורה

רשת ג'ינג'ר- אקססוריז ושטיחים

קוליס- מצעים בהזמנה מיוחדת

בית פלורליס- אקססוריז

שטיחי איתמר- שטיח בחדר של אופרי