הבית של נועה ובועז: בחזרה אל פרוייקט אהוב

 

מי מכם שחווה תהליך של שיפוץ בית או מעבר דירה, או אפילו עוסק בעיצוב כמקצוע, יודע: עיצוב הוא מלאכה שאף פעם לא נגמרת. זאת יכולה להיות וילה של עשרה מפלסים על שטח של קילומטר, או דירת חדר קטנטונת. לא משנה כמה מתוכננים ומדוייקים נהיה, בדרך כלל, כשמבעד לענני האבק והרובה נשקפת יבשה באופק והבית מתחיל ללבוש צורה, גם ברז התקציב מתחיל אט אט להסגר…

אז יכול להיות שיעברו עוד כמה חודשים, או אפילו כמה שנים- אבל בסוף זה יקרה. נרכוש את הוילונות שרצינו, נוסיף את הכורסאות והכריות שחלמנו עליהם, או בקיצור, נלביש את הבית בסטיילינג הכי עדכני ומדוייק.

את הבית של נועה ובועז, זוג אהוב ויקר לליבי, עיצבתי כבר לפני כעשור. אז הם היו זוג צעיר, קיבוצניקים זרוקים ומתוקים, שעברו לבית החלומות שלהם שבנו במושב.

כך קרה שההשקעה המרכזית בעיצוב הבית הייתה ביסודות החשובים, אלה שמוחלפים רק לעיתים רחוקות: דאגנו יחד לתכנון נכון של החלל, תוך דגש  על קשר בין החלל הפנימי והחיצוני של הבית, כך שהטבע הסובב את הבית משתקף בכל פינה. בחרנו ריצוף, קרמיקות, כלים סניטרים, מטבח, נגרות, מיזוג וגופי תאורה. את הלבשת הבית, הסטיילינג המורכב והמדוקדק, דחינו למועד מאוחר יותר. והנה, מי היה מאמין, חלפו להן עשר שנים, ושוב נקראתי לדגל, והתייצבתי בשמחה למלא מצוות שפצור, דנדוש ועיצוב הבית לרמת מגה- וואו, כמו שאני אוהבת!

בינתיים הזוג התבגר מעט, הצרכים השתנו, הרצונות והבחירות התחדדו, וגם ילדים והעדפותיהם נלקחו בחשבון. אל מגמות העיצוב ששלטו לפני כעשור, נוסף טאצ' עכשווי, מודרני, עם קורטוב של טרנדיות, כמו שצריך.

וכך, אי שם בתוך פינת חמד ירוקה, עומד בית שנבנה כבר לפני עשר שנים, אבל הוא כולו חדש ומחודש, מעוצב ומלא אהבה, והכי חשוב- עושה נעים בלב לדייריו. כי אף פעם לא מאוחר מדי.

שלכם,

אורית

קרדיטים:

צלם- אריה המר

ריצוף וקרמיקות- טופולסקי

אלומיניום- אלום קוסטיקה

תאורה- קימחי תאורה

מערכות שמע וטלוויזיה- מני פלזמה

דלתות פנים- open gallery

דלת כניסה- הוד מוצרי אלומיניום בע"מ

נגר- רהיטי אורי

מטבח- הביטאט 

פינת אוכל וכסאות- טולמנס

כסאות בר- פיקאפ כסאות בר

כורסאות ופינת ישיבה- אי די דיזיין

מיטה סוויטת הורים– הולנדיה

שטיחים- יבוא מטורקיה

וילונות- קשת וילונות

פופים, שולחן משובץ, אקססוריז- בית מלאכה, סטודיו ליצירה ישראלית

אמנית פורצלן- רונית מינסטר מוגל

ריהוט ואקססוריז- הביטאט, טולמנס, אי.די.דיזיין, פלורליס, בייתילי, גולף אנד קו, זארה הום, פוקס הום, אתנחתא, בבושקה, אייקאה, אוספים פרטיים משווקים וחנויות עיצוב מרחבי העולם

סידורי פרחים ועציציםשוק פרחים+ בקיבוץ איילון