תהליך העזיבה של הילדים את הקן, מתחיל כבר בשנות התיכון, עם התארכות שעות הבילוי שלהם מחוץ לבית, ומעמיק עם הגיוס לצבא והחזרה הביתה לחופשות קצרות. זוגות רבים מוצאים את עצמם לפתע עם הרבה חדרים, ופחות דיירים.

אבל בביתם של מירב ואילן, הורים לחיילת ולבן מתבגר, הלימון הזה הפך ללימונדה מתוקה ומרעננת. שני חדרי הנוער הישנים של הילדים אוחדו לחדר אחד מרווח, מואר ומפנק, שהוסב לסוויטת הורים חלומית, ששמה במרכז את המרחב הזוגי, ואת אהבתם של בני הזוג לעיצוב ואופנה.

את דרכנו המשותפת התחלנו במפגש ייעוץ והגדרת ציפיות. אך בשעה ששוחחנו, לא יכולתי שלא לפזול שוב ושוב לשרשרת בעיצוב גיאומטרי מרהיב שענדה מירב. בשילוב עם שמלה צהובה שלבשה, היא הותירה רושם כל כך עז בבחירותיה האופנתיות ובנוכחותה, שהיה לי ברור שהפרוייקט שלפני יהיה מיוחד ולא שגרתי, ויחד נגיע להישגים עיצוביים יוצאי דופן.

פעמים רבות אני בונה את צבעוניות החלל כפועל יוצא מאלמנט עיצובי כלשהו, המעורר השראה לעיצוב החלל כולו. במקרה זה, בנוסף לשרשרת הגיאומטרית, שמשו לי השראה כריות מיוחדת, שמצאתי בחנות עיצוב באחד מטיולי, בגווני ניוד, חרדל שחור ולבן. כמו כן ניתן בחלל מקום לזהב אלגנטי, החביב על בעלת הבית (וכמובן גם עלי). וכדי לשמור על מראה מאוזן, צעיר וקליל, רופדו הדום ופוף מבד ג'ינס בהזמנה מיוחדת. למגירות בחדר האמבטיה נבחר צבע חרדל נועז ומדליק, אשר בחירתו לוותה בלבטים של הדיירים, אך מרגע שהתבצעה הבחירה, נפתחה הדרך לשרשרת של בחירות ייחודיות ומעניינות.

חלל השינה שמסביב למיטה עוצב באופן שקט ורגוע. המראה הצעיר ממשיך גם בשידות לילה בלתי תואמות באופן מכוון, האחת כהה וגברית, והשנייה לבנה, גבוהה ונשית, ומנורות קריאה מיוחדות ובלתי תואמות.

בעיצוב החלל החדש, ניתן משקל גדול להגשמה של חלומה של בעלת הבית, המשותף לנשים רבות שאני מכירה-ארון בגדים גדול ושטחי אכסון מרווחים, שניתן יהיה להציג בהם באופן מסודר ונגיש בגדים, אביזרים, נעליים, תיקים ותכשיטים, מבלי שיתחבאו בקופסאות או יצטופפו בין קולבים דחוסים.

הכורסא בפינת הישיבה בחדר היא כורסת וינטג' ששופצה, נצבעה ורופדה מחדש. השטיחים בחדר השינה בצבעוניות מינימליסטית, כדי לא ליצור עומס ויזואלי.

בין חלל השינה לאזור חדר הארונות, פתחנו את המעבר בין שני החדרים. קיר שנשאר במקום, מגדיר את המעבר בין המתחמים השונים. לאיזור זה, עיצבתי שידה החובקת את הקיר, ומייצרת זרימה והמשכיות.

כל האקססוריז, חפצי הנוי והטקסטיל נרכשו יחד בחנויות עיצוב שונות, או שנמצאו ונבחרו מתוך האוספים הפרטיים בבית.

טיפ

תמונות ממוסגרות מוסיפות נגיעה אישית מיוחדת למכלול המעוצב. ניתן למצוא מסגרות יפות במגוון רחב של מחירים. תמונות והדפסים מדהימים קיימים ברזולוציה גבוהה באתרים חינמיים ברשת, ואותם ניתן לפתח ולמסגר.

צרו קשר, אשמח לעצב גם עבורכם!

שלכם,

אורית

קרדיטים:

צלם- אריה המר

קבלן שיפוץ- באסם סאעד

פרקט וקרמיקות- טופולסקי

דלתות פנים- מ-דור

נגר- רהיטי אורי

תאורה- אמנית הפורצלן רונית מיניסטר מוגל

וילונות- מרקו קאירי

כורסת וינטאג'- ילדותי השנייה

(שיפוץ כיסא וינטאג'- שולחן נגרים (יניב שוורץ

כורסאות- לאופרד

שידות לילה, מנורה עומדת, פוף והדום- בית מלאכה לאומנות ישראלית

שטיחים- שטיחי איתמר, carpetism

אקססוריז- סוהו, סטודיו קהאן, פלורליס, ביתילי, גולף, איי די דיזיין, אתנחתא, בבושקה